logo
CLLYapı

Hakkımızda

CLL YAPI A.Ş.

2020 yılı başlarında, sektörel deneyimler ışığında temelleri atılan CLL Yapı A.Ş., İnşaat dünyasının gereksinimleri doğrultusunda yapılanmasını tamamladı ve Darülaceze Üniversite Yerleşkesi ve Öğrenci Yurdu projesiyle iş başı yaptı. 7250m², 3 Blok ve 900 yatak kapasiteli Darülaceze Üniversite Yerleşkesi ve Öğrenci Yurdu’nun tüm ileri kaba ve ince işlerini yaparak, 2021 yılında başarıyla teslim etmiştir. 2022 yılı itibariyle CLL Yapı; İstanbul Havalimanı’nda Türk Hava Yolları’na ait 30.000m² alana sahip Lastik Bakım Binası Yassıören’de 150.000m² alana sahip Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri İzmir Bilişim Vadisi gibi Türkiye’nin önde gelen projelerinde yer almaya devam etmektedir.

Etkili Proje Yönetimi

Projelerinizin başarılı bir şekilde yönetilmesi için etkili proje yönetimi stratejileri kullanıyoruz. Planlama, kaynak yönetimi ve zaman takibi konularında uzman ekibimiz, projelerinizi bütçe ve zaman çerçevesinde tamamlamak için çalışıyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın ve tüm paydaşların güvenliği bizim için önceliklidir. İş sağlığı ve güvenliği politikalarımızla, inşaat alanlarında güvenli çalışma koşullarını sağlıyoruz. Tüm yasal düzenlemelere uyum sağlıyor ve sıfır iş kazası hedefliyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Çevre Duyarlılığı

Doğaya olan sorumluluğumuzun farkındayız. Projelerimizde sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığı ilkesini benimseyerek, enerji verimliliği, atık yönetimi ve çevre dostu uygulamalarla çevreye olan etkimizi minimize ediyoruz.

İletişim Formu

+90 212 392 97 37
info@cllyapi.com
Örnektepe Mah. Kervansaray Sok. No:30 Zemin Kat Maksem İş Merkezi Beyoğlu/İstanbul
 Kişisel verilerimin neden ve nerelerden toplandığı, nasıl kullanıldığı ve diğer haklarımla ilgili olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapılan bilgilendirmeyi okudum.